(Wix-Logo) Create a site!
100s of templates
No coding needed
Start now >>
(Wix Logo)
This site was created using
Create your own for FREE >>

UAB "Transemita" – nuo 2017 metų sėkmingai veikianti logistikos paslaugų įmonė. Pagrindinė mūsų įmonės veiklos sritis - kelių transporto paslaugos, krovinių gabenimas Europoje. Atliekame pilnų, dalinių bei krovinių reikalaujančių temperatūros palaikymo pervežimus. Transporto ir logistikos paslaugas atliekame kokybiškai ir laiku.

Apie

Kodėl mes?

Mūsų tikslas palinegvinti klientų kasdienybę, leisti jiems susitelkti į savo darbus, paliekant logistikos klausimus spresti mums.

Neretai klientai bando patys planuoti, ieškoti, organizuoti pervežimus ir tavrkyti su jais suijusius reikalus, taip tikėdamiesi sutaupyti... Tačiau ar tikrai tai padeda sutaupyti? Neretai nepagalvoja apie sugaištą laiką, padarytas klaidas, žinių stoką, kiekvienas iš šių dalykų turi savo kainą.
Logistika kaip ir kiekviena kita sritis reikalauja įdirbio, kodėl gi neleidus savo srities žinovams, atlikti savo darbus?

Ar niekada nesusimastėte jog per ta laiką kol užsiimsite pašaliniais darbais, kad ir beieškant pigesnio (kas tikrai nereiškia, kad geresnio) transporto paslaugų teikėjo, jūs galėtumėt parduoti savo produktą ar surasti naują klientą ir uždirbti papildomai 100, 200, 300... ar net 1000 Eurų Tai nėra šablonas, bet neretai sutinkamas reiškinys Lietuvos įmonėse.

Mūsų klientai patikėją transporto klausimus Mums, liko visapusiškai patenkinti.

Greitai, Pigiai ir Kokybiškai – NEBŪNA!

 

Šią diagramą sukūrė Colin‘as Harman‘as (2010 m.), nors pirmasis, kuris tai suprato, buvo marketingo pradininkas P.Kotler.

GREITAI IR PIGIAI = NEBUS KOKYBIŠKAI

GREITAI IR KOKYBIŠKAI = BRANGIAI

KOKYBIŠKAI IR PIGIAI = ILGAI